Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT
| Objednací číslo: | 268020010 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Jednotkový EAN: | 8595209976925 |
| Záruka: | 24 měsíců |
Produkt je skladem do 2 dnů u Vás
Hlídací pes
Upozornění na naskladnění
Jste firemní odběratel? Máme pro Vás lepší ceny! Zaregistrujte se nebo se přihlaste.
Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT
| bez DPH | Sazba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| vaše cena | 1 ks | 407,93 Kč | 21% | 493,60 Kč |
| Kód skladu | Sklad | Počet |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 1000 ks |
| Název položky | MARINA ROUND OP 18W/DIP 3K/4K/6K pr230*41mm ABS+PS WHITE |
| Typ/popis výrobku | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Značka/výrobce | NBB |
| Nominální životnost (h) | 30 000 h |
| Nominální napětí (V) | 230-240 V |
| Stmívatelné | NE |
| Svítidlo se světelným senzorem | NE |
| Montáž zavěšením | ANO |
| Vhodné pro montáž na stěnu | ANO |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP44 |
| Vestavná montáž | NE |
| Svítidlo vhodné pro přisazenou montáž | ANO |
| Vhodné pro montáž na Track lištu | NE |
| Montáž na strop | ANO |
| Typ čipu | SMD3528 |
| Rozměry (mm) | 230x41 mm |
| Barva tělesa | Bílá |
| Čistá hmotnost výrobku | 325 g |
| Materiál tělesa svítidla | plast ABS |
| Materiál krytu | opal PS |
| Mechanická (rázová) odolnost | IK05 |
| UGR - koeficient oslnění | 22 |
| Index barevného podání CRI | 80 Ra |
| Kód barvy | 830,840,860 (CCT DIP) |
| Efektivní světelný tok | 1400 lm |
| Přepínatelná barevná teplota | ANO |
| Účiník λ (PF) | 0,9 |
| Měrný výkon | 80 lm/W |
| Driver součástí dodávky | ANO |
| Minimální pracovní teplota okolí - Ta | -5 °C |
| Ochrana předřadníku proti přepětí | ANO |
| T.H.D. | <21 % |
| Svítidlo s pohybovým senzorem | NE |
| Typ předřadníku | Spínaný |
| Pracovní teplota okolí | 30 °C |
| Výkon | 18 W |
| Požární odolnost "F" | ANO |
| Dodatečné informace | Přepínatelná barevna teplota pomocí DIP switche |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz/gprs |
| Třída ochrany před nebezpečným dotykem neživých částí | II. třída |
| Certifikace výrobku | CE, RoHS |
Technický list MARINA ROUND OP 18W/DIP 3K/4K/6K Ø230*41mm ABS+PS WHITE IP44 80lm/W