| Objednací číslo: | 364003000 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | Svíčka žárovka B35 |
| Jednotkový EAN: | 8595209903006 |
| Použití: | Žárovky |
| Záruka: | 24 měsíců |
Svíčkové čiré otřesuvzdorné žárovky pro průmyslové použití.
Na dotaz pošlete nám poptávku
Hlídací pes
Upozornění na naskladnění
Jste firemní odběratel? Máme pro Vás lepší ceny! Zaregistrujte se nebo se přihlaste.
Další fotografie nejsou k dispozici
| bez DPH | Sazba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| vaše cena | 1 ks | 11,80 Kč | 21% | 14,28 Kč |
| Název položky | AK 240V 25W E14 clear NBB (POUZE PRŮMYSL) |
| Typ/popis výrobku | Žárovka/Incadescent lamp |
| Varianta výrobku/model | Svíčková/Candle |
| Značka/výrobce | NBB |
| Typ zdroje | B35 |
| Nominální životnost (h) | 1000 h |
| Model | Čirá |
| Typ patice | E14 |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | E |
| Otřesuvzdorné provedení | Ano |
| Kryptonové provedení | Ne |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Provozní napětí zdroje | 230 - 240 V |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | G |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ano |
| Provozní poloha | Libovolná |
| Zamýšlený způsob použití | Všeobecné osvětlování |
| Pro osvětlovací řetězy | Ne |
| Střední životnost B50 (h) | 1000 h |
| Míra předčasných poruch | <2 % |
| Jmenovitá životnost | 1000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 25 kWh/1000h |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz |
| Nominální příkon | 25 W |
| Jmenovitý příkon (W) | 25,0 W |
| Provozní napětí (V) | 220 - 240 V |
| Typ napětí | AC/DC |
| Příkon světelného zdroje | 25 W |
| Nominální proud | 0,11 A |
| Rozměry (mm) | Ø35 x 100 mm |
| Způsob balení | 1 - 10 |
| Čistá hmotnost výrobku | 12 g |
| Celková délka | 100 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Teflonová fólie | Ne |
| Tvar baňky | Standard |
| Pojistky | 1 |
| Světelný tok (lm) | 170 lm |
| Index barevného podání CRI | 100 Ra |
| Blikající svíčková doutnavka | Ne |
| Vyzařovací úhel | 330 ° |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,400 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,420 |