| Objednávacie číslo: | SKU11220 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | UVC mini sterilizátor |
| Jednotkový EAN: | 3800157657211 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Produkt je skladom
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 1 632,84 Kč | 21% | 1 975,74 Kč |
| Kód skladu | Sklad | počet |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 10 ks |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-3214 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157657211 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| výška | 268 mm mm |
| Farba telesa | Black |
| Čistá hmotnosť výrobku | 262 g |
| materiál | Plastic |
| Počet ks v balení | 50 |
| Průměr lampy | 22 mm mm |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,000868 m3 |