| Objednávacie číslo: | SKU3839 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | Závěsné svítidlo |
| Jednotkový EAN: | 3800157616744 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Produkt je skladom
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 751,63 Kč | 21% | 909,47 Kč |
| Kód skladu | Sklad | počet |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 10 ks |
| Typ svietidla | Pendant with Holder |
| Název položky | Závěsné svítidlo |
| Varianta výrobku/model | Pendant with Holder |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Materiál | Metal + Glass |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-7251 |
| Kompatibilita | Bulbs E27, NOT included |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157616744 |
| frekvencia siete | 50Hz Hz |
| Nominální příkon | Max. 60 W |
| Poznámka | Bulbs E27, NOT included |
| Výkon | Max. 60W W |
| Farba telesa | Silver |
| Čistá hmotnosť výrobku | 1900 g |
| Dĺžka prívodného kábla | 1 m mm |
| materiál | Metal, Glass |
| Rozměry (mm) | Ă250 x 1300 mm mm |
| Počet ks v balení | 4 |
| Barva tělesa V-TAC | Chrome |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,0297 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |