| Objednávacie číslo: | 268020020 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Jednotkový EAN: | 8595209976932 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Produkt je skladom
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 553,50 Kč | 21% | 669,74 Kč |
| Kód skladu | Sklad | počet |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 1000 ks |
| nominálne napätie | 230-240 V |
| stmievateľné | NE |
| Svietidlo so svetelným senzorom | NE |
| montáž zavesením | ANO |
| Název položky | MARINA ROUND OP 28W/DIP 3K/4K/6K pr300*41mm ABS+PS WHITE |
| Typ/popis výrobku | Přisazené kruhové LED svítidlo bílé, 3CCT |
| Značka/výrobce | NBB |
| Nominální životnost (h) | 30 000 h |
| Vhodné pro montáž na stěnu | ANO |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP44 |
| Vestavná montáž | NE |
| Svítidlo vhodné pro přisazenou montáž | ANO |
| Vhodné pro montáž na Track lištu | NE |
| Montáž na strop | ANO |
| Farba telesa | Bílá |
| Čistá hmotnosť výrobku | 530 g |
| Materiál telesa svietidla | plast ABS |
| Materiál krytu | opal PS |
| Mechanická (rázová) odolnosť | IK05 |
| Typ čipu | SMD3528 |
| Rozměry (mm) | 300x41 mm |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |
| Kód farby | 830,840,860 (CCT DIP) |
| Efektívny svetelný tok | 2600 lm |
| UGR - koeficient oslnění | 22 |
| Přepínatelná barevná teplota | ANO |
| Merný výkon | 80 lm/W |
| Účiník λ (PF) | 0,9 |
| Svietidlo s pohybovým senzorom | NE |
| typ predradníka | Spínaný |
| Pracovná teplota okolia | 30 °C |
| Výkon | 28 W |
| Minimálna prevádzková teplota prostredia - Ta | -5 °C |
| Driver součástí dodávky | ANO |
| Ochrana předřadníku proti přepětí | ANO |
| T.H.D. | <22 % |
| Požární odolnost "F" | ANO |
| Dodatečné informace | Přepínatelná barevna teplota pomocí DIP switche |
| Trieda ochrany pred nebezpečným dotykom neživých častí | II. třída |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, RoHS |
Technický list MARINA ROUND OP 28W/DIP 3K/4K/6K Ø300*41mm ABS+PS WHITE IP44 80lm/W