| Objednávacie číslo: | 248100170 |
| Značka: | NBB |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka |
| Jednotkový EAN: | 8595209977373 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Produkt je skladom
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 127,96 Kč | 21% | 154,83 Kč |
| Kód skladu | Sklad | počet |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 1000 ks |
| 006 | Brno - Horní Heršpice | < 1000 ks |
| Farba | Bílá |
| Typ pätice | G4 |
| stmievateľné | Ne |
| Nominálne napätie (V) | 230 - 240 V |
| Název položky | LQ-X G4 64D 3,5W/830 370lm (F class) 12VAC-DC NBB |
| Typ/popis výrobku | LED světelný zdroj pro všeobecné osvětlování |
| Značka/výrobce | NBB |
| Typ zdroje | JC-LED |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
| priemer | 19 mm |
| Tvar banky | Standard |
| Dĺžka | 45 mm |
| Provedení skla/krytu | Matný |
| Svetelný tok (lm) | 370 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000 K K |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |
| Kód farby | 830 |
| Odstín/Barva | teplá bílá |
| Kategorie světelného odstínu | Teplá <3500K |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,440 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,403 |
| nominálny prúd | mA |
| Príkon svetelného zdroja | 3,5 W |
| Nominální příkon | 3,5 W |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 3,5 kWh/1000h |
| Činitel funkční spolehlivosti | 1 |
| Užitečný světelný tok Φuse (2019/2015) | 370 lm |
| Účiník (DF) | >0,5 |