| Objednávacie číslo: | SKU214499 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka/LED žárovka E14 filament P45 |
| Jednotkový EAN: | 3800157609746 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 63,54 Kč | 21% | 76,88 Kč |
Informácie o skladových zásobách nie sú dostupné
| nominálne napätie | AC:220-240V V |
| Typ pätice | E14 |
| stmievateľné | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti | A++ |
| Nominálne napätie (V) | 170 - 240 V |
| Název položky | LED žárovka/LED žárovka E14 filament P45 |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20,000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-1953-N |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157683814 |
| frekvencia siete | 50Hz Hz |
| Nominální příkon | 4 W |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 15000 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Ekvivalent žárovky | 30W W |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Pokles světelného toku po nominální životnosti | 70 % |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Výkon | 4W W |
| Způsob provozu | -20°C to +45°C |
| výška | 77 mm |
| Farba telesa | Amber |
| Čistá hmotnosť výrobku | 30 g |
| priemer | 45 mm |
| Tvar banky | P45 |
| materiál | Glass |
| Typ čipu | Filament |
| Rozměry (mm) | 45 x 78mm mm |
| Počet ks v balení | 100 |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,00021 m3 |
| Svetelný tok (lm) | 350 lm |
| Farebná teplota CCT | 2200K K |
| uhol vyžarovania | 30 ° |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Warm White |
| Efektívny svetelný tok | 350 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 300° ° |
| Barva světla | Warm White |
| Merný výkon | 88 lm/W |
| Účiník λ (PF) | >0.4 |