| Objednávacie číslo: | SKU2603 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED pásek CRI 95 |
| Jednotkový EAN: | 3800157653350 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 m | 452,96 Kč | 21% | 548,08 Kč |
Informácie o skladových zásobách nie sú dostupné
| nominálne napätie | DC:24V V |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Výkon na metr | 21W W |
| Skupina produktu V-TAC | VT-2110 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| Šírka | 10 mm mm |
| Čistá hmotnosť výrobku | 34 g |
| Dĺžka | 5m. mm |
| materiál | PCB |
| Počet ks v balení | 400 |
| Počet světelných bodů na metr | 700 LED/m. |
| Počet kusů v kartonu | 1 - 5m. |
| Objem měrné jednotky | 0,000819 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Dělitelnost (pro LED pásky) | Every 3 LEDs |
| Farebná teplota CCT | 4000K K |
| Index farebného podania CRI | >90 Ra |
| Maximálna intenzita (Cd) | / Cd |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Natural White |
| Světelný tok na 1m | 2000 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 120° ° |
| Světelný tok na 1 LED | 8-10 lm lm |
| Merný výkon | 100 lm/W lm/W |
Technický list LED Strip - 700 LEDS 24V IP20 4000K CRI>95 150LM/W Real Color Series , VT-2110