| Objednávacie číslo: | SKU8559 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED solární strunové světlo/10 žárovek 3000K |
| Jednotkový EAN: | 3800157641432 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 478,87 Kč | 21% | 579,43 Kč |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP44 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-71010 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | A++ |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157641432 |
| Farba telesa | Transparent |
| Čistá hmotnosť výrobku | 357 g |
| Dĺžka prívodného kábla | 2m mm |
| materiál | Glass |
| Počet ks v balení | 24 |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,003375 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Dobíjecí čas | 8-12 hrs h |
| Typ baterie | 1*AA Ni-MH 1.2V/300mAH |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Farebná teplota CCT | 3000K K |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Warm White |
| Vyzařovací úhel | 300° ° |