| Objednávacie číslo: | 253465440 |
| Značka: | Gracion |
| Typ / Popis výrobku: | LED zapuštěné světlo R56 |
| Jednotkový EAN: | 8595209966742 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 3 495,45 Kč | 21% | 4 229,49 Kč |
Informácie o skladových zásobách nie sú dostupné
| stmievateľné | Ne |
| inštalačná hĺbka | 130 mm |
| S konektorom | Ano |
| Nominálne napätie (V) | 220 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP20 |
| Príkon svetelného zdroja | 28 W |
| typ napätia | AC |
| vonkajší priemer | 160 mm |
| reflektor | Matný |
| Farba telesa | Černá |
| Priemer inštalačného otvoru | 150 mm |
| Výška / hĺbka (mm) | 139 mm |
| Materiál telesa svietidla | Aluminium |
| Svetelný tok (lm) | 2750 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000 K |
| uhol vyžarovania | 45 ° |
| Index farebného podania CRI | 90 Ra |
| Kód farby | 930 |
| Maximálna činiteľ oslnenia (pozdĺžne) | 19 |
| Maximálna činiteľ oslnenia (priečne) | 19 |
| typ osvetlenia | Přímé |
| Charakteristika vyžarovania | Symetrické |
| Efektívny svetelný tok | 2750 lm |
| Merný výkon | 98,21 lm/W |
| typ predradníka | LED driver CC |
| Vhodné pre časté spínanie | Ano |
| Pracovná teplota okolia | -20/+40 °C |
| spôsob montáže | Vestavná |
| Svetelný zdroj je súčasťou dodávky svietidla | Ano |
| Trieda ochrany pred nebezpečným dotykom neživých častí | Dvojitou izolací |