| Objednávacie číslo: | SKU216257 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED panel/ LED panel 1200*300 mm |
| Jednotkový EAN: | 3800157610421 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 1 079,94 Kč | 21% | 1 306,73 Kč |
| nominálne napätie | AC:200-240V V |
| stmievateľné | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti | A++ |
| Nominálne napätie (V) | 220 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP20 |
| Název položky | LED panel/ LED panely 1200*300 mm |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Materiál | Aluminum+PMMA+PC |
| Nominální životnost (h) | 20 000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-12031-N |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | E |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157680547 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Nominální příkon | 29 W |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 15000 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Ekvivalent žárovky | 150 W |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Výkon | 29W W |
| Způsob provozu | -20°C to +40°C |
| Čistá hmotnosť výrobku | 2660 g |
| materiál | Aluinium+PMMA+PP |
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | 1195 x 295 x 12.5 mm mm |
| Počet ks v balení | 6 |
| Tvar V-TAC | Square |
| Barva tělesa V-TAC | White |
| Objem měrné jednotky | 0,011793 m3 |
| Svetelný tok (lm) | 3600 lm |
| Farebná teplota CCT | 4500K K |
| uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Natural White |
| Efektívny svetelný tok | 3960 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 120° ° |
| Barva světla | Natural White |
| Merný výkon | 136 lm/W lm/W |
| Účiník λ (PF) | >0.9 |
Technický list LED Panel 29W 1200x300mm 4500K incl Driver 6PCS/SET, VT-12031-N