| Objednávacie číslo: | SKU212706 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka/LED žárovka E27/LED žárovka filament |
| Jednotkový EAN: | 3800157641548 |
| Použitie: | Komponenty pre LED osvetlenie |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 481,58 Kč | 21% | 582,71 Kč |
| nominálne napätie | AC:220-240V V |
| Typ pätice | E27 |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20,000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-2233 |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157684194 |
| frekvencia siete | 50Hz Hz |
| Farebná teplota CCT | 3000K K |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Warm White |
| Vyzařovací úhel | 300° ° |
| Výkon | 4W W |
| Způsob provozu | -20°C to +45°C |
| výška | 165 mm mm |
| Farba telesa | Transparent |
| Čistá hmotnosť výrobku | 220 g |
| Tvar banky | G125 |
| materiál | Glass |
| Typ čipu | COB |
| Rozměry (mm) | 125x165mm mm |
| Počet ks v balení | 20 |
| Průměr lampy | 125 mm mm |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,0034 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |