| Objednávacie číslo: | SKU2540 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED pásek s pevným profilem |
| Jednotkový EAN: | 3800157625937 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 657,23 Kč | 21% | 795,25 Kč |
Informácie o skladových zásobách nie sú dostupné
| nominálne napätie | 12V V |
| stmievateľné | Ne |
| Nominálne napätie (V) | 12.XII V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP20 |
| Název položky | LED pásek s pevným profilem |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20 000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Výkon na metr | 18W W |
| Skupina produktu V-TAC | VT-4014 |
| Cykly zapnití/vypnutí > | 15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157625937 |
| Nominální příkon | 18 W |
| Nominální proud | 1.5A A |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | 15000 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Šírka | 10 mm mm |
| Čistá hmotnosť výrobku | 250 g |
| Dĺžka | 1 m mm |
| Typ čipu | SMD4014 |
| Počet ks v balení | 50 |
| Barva tělesa V-TAC | White |
| Počet kusů v kartonu | 10 |
| Objem měrné jednotky | 0,00012 m3 |
| Svetelný tok (lm) | 1700 lm |
| Farebná teplota CCT | 6400K K |
| Maximálna intenzita (Cd) | 541.12 Cd Max. Cd |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | White |
| Světelný tok na 1m | 1700 lm lm |
| Barva světla | White |
| Světelný tok na 1 LED | 20 - 24 lm |
| Merný výkon | 100 lm/W lm/W |