| Objednávacie číslo: | SKU11352 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | Driver |
| Jednotkový EAN: | 3800157681506 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 432,63 Kč | 21% | 523,48 Kč |
| nominálne napätie | AC:200-240V V |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157681506 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Výkon | 40W W |
| Způsob provozu | -25°C to +50°C |
| Čistá hmotnosť výrobku | 130 g |
| materiál | ABS Plastic |
| Počet ks v balení | 50 |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,000418 m3 |