| Objednávacie číslo: | SKU217609 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED stropní svítidlo |
| Jednotkový EAN: | 3800157682688 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Produkt je skladom
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 962,68 Kč | 21% | 1 164,84 Kč |
| Kód skladu | Sklad | počet |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 10 ks |
| nominálne napätie | AC:220-240V V |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20,000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-8436 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157682688 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | 3 in 1 |
| Efektívny svetelný tok | 3900 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 360° ° |
| Merný výkon | 108 lm/W lm/W |
| Výkon | 36W W |
| tvar | Round |
| Farba telesa | White |
| Čistá hmotnosť výrobku | 1490 g |
| materiál | Plastic |
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | 500 x 80mm mm |
| Počet ks v balení | 5 |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,027191 m3 |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |