| Objednávacie číslo: | SKU1392 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED Stropní osvětlení |
| Jednotkový EAN: | 3800157628259 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 643,72 Kč | 21% | 778,90 Kč |
| stmievateľné | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Nominálne napätie (V) | 100 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP44 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Svetelný tok (lm) | 2000 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000 K |
| uhol vyžarovania | 11 ° |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Otočný reflektor | Ne |
| výška | 50 mm |
| priemer | 300 mm |
| Merný výkon | 80 lm/W |