| Objednávacie číslo: | SKU1411 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED track osvětlení CRI> 95 |
| Jednotkový EAN: | |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 2 069,54 Kč | 21% | 2 504,14 Kč |
| stmievateľné | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti | A++ |
| Nominálne napätie (V) | 220 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP20 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Merný výkon | 81 lm/W |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Otočný reflektor | Ano |
| Svetelný tok (lm) | 1450 lm |
| Index farebného podania CRI | 95 Ra |