| Objednávacie číslo: | SKU218533 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED nástěnné svítidlo |
| Jednotkový EAN: | 3800157638678 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 3 184,24 Kč | 21% | 3 852,93 Kč |
| nominálne napätie | AC:110-240V V |
| stmievateľné | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti | A++ |
| Nominálne napätie (V) | 220 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP44 |
| Název položky | LED nástěnné svítidlo |
| Varianta výrobku/model | Wall lamp |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Materiál | Aluminium |
| Nominální životnost (h) | 20 000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP44 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-819-N |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | E |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157678360 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Nominální příkon | 16 W |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | >15000 |
| Jmenovitá životnost | 20000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Výkon | 16W W |
| Farba telesa | White |
| Čistá hmotnosť výrobku | 1700 g |
| materiál | Aluminium |
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | 600 x 100 x 42 mm mm |
| Počet ks v balení | 10 |
| Barva tělesa V-TAC | White |
| Počet kusů v kartonu | 10 |
| Objem měrné jednotky | 0,008676 m3 |
| Svetelný tok (lm) | 1800 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000K K |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Warm White |
| Efektívny svetelný tok | 2150 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 90° ° |
| Barva světla | Warm White |
| Merný výkon | 134 lm/W lm/W |
| Účiník λ (PF) | >0.5 |