| Objednávacie číslo: | SKU1353 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED Stropní osvětlení |
| Jednotkový EAN: | 3800157624084 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 391,54 Kč | 21% | 473,76 Kč |
Informácie o skladových zásobách nie sú dostupné
| stmievateľné | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti | A+ |
| Nominálne napätie (V) | 200 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP54 |
| frekvencia siete | 50 - 60 Hz |
| Merný výkon | 70 lm/W |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Svetelný tok (lm) | 840 lm |
| Farebná teplota CCT | 6400 K |
| uhol vyžarovania | 110 ° |
| Index farebného podania CRI | 80 Ra |