| Objednávacie číslo: | SKU1349 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED Stropní osvětlení |
| Jednotkový EAN: | 3800157624046 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 362,85 Kč | 21% | 439,05 Kč |
| nominálne napätie | AC: 200-240V V |
| stmievateľné | Ne |
| Trieda energetickej účinnosti | A |
| Nominálne napätie (V) | 200 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP54 |
| frekvencia siete | 50Hz Hz |
| Svetelný tok (lm) | 840 lm |
| Farebná teplota CCT | 3000K K |
| uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Maximálna intenzita (Cd) | 267.38 Cd Max. Cd |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Warm White |
| Efektívny svetelný tok | 840 lm lm |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Výkon | 12W W |
| Šírka | 105 mm mm |
| tvar | Round |
| Farba telesa | Black |
| Čistá hmotnosť výrobku | 347 g |
| priemer | 220 mm |
| materiál | Plastic clad Aluminium |
| Merný výkon | 70 lm/W |
Technický list 12W Dome Light Fitting Black Body Round Warm White Waterproof, VT-8015