| Objednávacie číslo: | SKU1424 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED Downlight protipožární |
| Jednotkový EAN: | 3800157633109 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 1 360,72 Kč | 21% | 1 646,47 Kč |
Informácie o skladových zásobách nie sú dostupné
| nominálne napätie | AC:220-240V V |
| stmievateľné | ano |
| Nominálne napätie (V) | 220 - 240 V |
| Krytie podľa IEC 60529 (IP) | IP65 |
| Název položky | LED Downlight protipožární |
| Varianta výrobku/model | Recessed |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Materiál | Die casting Aluminium |
| Nominální životnost (h) | 30 000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP65 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-7710D |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >15000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157633109 |
| frekvencia siete | 50Hz Hz |
| Nominální příkon | 10 W |
| výška | 57 mm mm |
| tvar | Round |
| Farba telesa | White, Changeable |
| Čistá hmotnosť výrobku | 449 g |
| priemer | 83 mm |
| materiál | Die cast aluminum |
| Typ čipu | COB |
| Počet ks v balení | 40 |
| Průměr lampy | 83 mm mm |
| Tvar V-TAC | Round |
| Barva tělesa V-TAC | White, Changeable |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,00198 m3 |
| Svetelný tok (lm) | 18000 lm |
| Farebná teplota CCT | From 2700K to 6500K K |
| uhol vyžarovania | 38 ° |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Maximálna intenzita (Cd) | 2483.07 Cd Max. Cd |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | 3 in 1 |
| Efektívny svetelný tok | 850 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 38° ° |
| Barva světla | White, Warm & Natural White |
| Merný výkon | 1800 lm/W |
| Teplota | -0,444444444 °C |
| Výkon | 10W W |
| Způsob provozu | Not suitable for use in extreme conditions. Normal working c |
| Otočná patice | No |
| Rozměry instalačního otvoru | Ă65 mm mm |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | >15000 |
| Jmenovitá životnost | 30000 h |
| Startovací doba | 0.001 sec (instant on) s |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
Technický list 10W LED Downlight Bluetooth Fire Rated CCT Changeable Dimmable IP65, VT-7710D