| Objednávacie číslo: | SKU217350 |
| Značka: | V-TAC |
| Typ / Popis výrobku: | LED žárovka |
| Jednotkový EAN: | |
| Záruka: | 24 mesiacov |
Na otázku pošlite nám dopyt
Strážny pes
Upozornenie na naskladnenia
Ste firemný odberateľ? Máme pre Vás lepšie ceny! Zaregistrujte sa nebo sa prihláste.
Ďalšie fotografie nie sú k dispozícii
| bez DPH | Sadzba DPH | s DPH | ||
|---|---|---|---|---|
| Vaša cena | 1 ks | 48,53 Kč | 21% | 58,72 Kč |
| nominálne napätie | AC:220-240V V |
| Typ pätice | E27 |
| Značka/výrobce | V-TAC |
| Nominální životnost (h) | 20,000 hrs h |
| Vhodný pro stupeň krytí (IP) | IP20 |
| Skupina produktu V-TAC | VT-2112-N |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | F |
| Cykly zapnití/vypnutí > | >20000 |
| EAN13 (jednotkový) | 3800157693639 |
| frekvencia siete | 50Hz Hz |
| Ekvivalent žárovky | 75W W |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | https://www.nbb.cz/gprs |
| Certifikace výrobku | CE, EMC, ROHS |
| Výkon | 10.5W W |
| Způsob provozu | -20°C to +45°C |
| výška | 110 mm mm |
| Farba telesa | White |
| Čistá hmotnosť výrobku | 40 g |
| Tvar banky | A60 |
| materiál | Thermoplastic |
| Typ čipu | SMD |
| Rozměry (mm) | 60 x 110mm mm |
| Počet ks v balení | 100 |
| Průměr lampy | 60mm mm |
| Počet kusů v kartonu | 1 |
| Objem měrné jednotky | 0,0005 m3 |
| Farebná teplota CCT | 3000K K |
| Index farebného podania CRI | >80 Ra |
| Odtieň slovne podľa EN12464-1 | Warm White |
| Efektívny svetelný tok | 1055 lm lm |
| Vyzařovací úhel | 200° ° |
| Merný výkon | 100 lm/W lm/W |
| Účiník λ (PF) | >0.9 |