| Order number: | 250655110 |
| Brand: | NBB |
| Type / Description: | LED žárovka (Bílá) |
| Unit EAN13 code: | 8595209937094 |
| Use: | Components for LED lighting |
| Guarantee: | 24 months |
Changes to data are subject to prior notice. NBB Bohemia s.r.o. accepts no responsibility for damages caused by inaccurate interpretation of the content on this site.
Under the scope of Act 185/2001 Coll. as amended, this product is included in waste group 5 (light sources and luminaires). In view of the harmful effects of mercury on the environment and on human health, the creators of group 5 waste (consumers) are obliged to dispose of used light sources for recycling. Do not throw this product into mixed waste after use. Take it to the nearest store, collection yard, or other designated location for free recycling. You can also dispose of the used products for recycling in our sales outlets or in collection points of collective recycling systems or municipal collection yards. Ecological recycling of waste electrical and electronic equipment is ensured through the RETELA collective system (www.retela.cz).
Single LED chip failure, luminous flux deviation +/- 10% as well as chromaticity deviation +/- 150K are in compliance with applicable standards and are not a reason for complaint.
More photos available
| without VAT | VAT rate | with VAT | ||
|---|---|---|---|---|
| Your price | 1 Pcs | 69,00 Kč | 21% | 83,49 Kč |
| Stock code | Stock | Number |
|---|---|---|
| 001 | Centrála Benešov n/Pl | < 100 Pcs |
| Název položky | LED G45 230-240V 1W/010 COLOURMAX B22d BÍLÁ IPX4 |
| Typ/popis výrobku | Světelný zdroj LED |
| Varianta výrobku/model | LED diody LQ COLOURMAX barevné |
| Značka/výrobce | NBB |
| Materiál | PC |
| Nominální životnost (h) | 30000 h |
| Stupeň krytí (IP) | IPx5 |
| Barva | Bílá |
| Typ patice | B22d |
| Stmívatelné | Ne |
| Třída energetické účinnosti (norma zrušena!) | A++ |
| Nominální napětí (V) | 230 - 240 V |
| Stupeň krytí dle IEC 60529 (IP) | IPX4 |
| Třída energetické účinnosti podle 2019/2015 | G |
| Stmívatelné běžnými stmívači | Ne |
| Nejvyšší přípustná skladovací teplota | 80 °C |
| Ochrana předřadníku proti přepětí | Ano |
| Provozní poloha | Universal |
| Vhodné pro osvětlování v domácnostech | Ne |
| Zamýšlený způsob použití | Pro dekorativní účely |
| Vhodné pro časté spínání | Ano |
| Pracovní teplota okolí | -30/+30 °C |
| Střední životnost B50 (h) | 30000 h |
| Činitel stárnutí po nom. životnost | 80,0 % |
| Činitel funkční spolehlivosti (LSF) po nom. životnosti | 50,0 % |
| Zahřívací doba do 60% jmen. sv. toku | 0,1 s |
| Počet spínacích cyklů do předčasné poruchy | >100000 |
| Míra předčasných poruch | <0,1 % |
| Index zachování barev | 0,85 % |
| Jmenovitá životnost | 30000 h |
| Vážená energetická spotřeba (AGGR) | 1 kWh/1000h |
| Startovací doba | <0,3 s |
| Činitel funkční spolehlivosti | 50 |
| Ekvivalent žárovky | 8,2 W |
| Bezpečnostní pokyny na internetu | www.nbb.cz |
| Účiník λ (PF) | 0,9 |
| Jmenovitá účinnost po 100 h | 99,9 % |
| Měrný výkon | 75,0 lm/W |
| Účiník (DF) | >0,5 |
| Nominální příkon | 1 W |
| Jmenovitý příkon (W) | 1,0 W |
| Provozní napětí (V) | 220 - 240 V |
| Odolnost | 265 V |
| Typ napětí | AC |
| Nejnižší povolené provozní napětí nap. obvodu. (V) | 180 V |
| Provoz bez externího předřadníku | Ano |
| Nominální proud | 30 mA |
| Příkon světelného zdroje | 1 W |
| Typ napětí | AC |
| S dálkovým ovládáním | Ne |
| Nominální proud | 0,030 A |
| Celkový příkon svítidla | 1 W |
| Typ čipu | Epistar |
| Rozměry (mm) | Ø45 x 72 mm |
| Způsob balení | 25 - 1 |
| Hrubá hmotnost výrobku | 22 g |
| Čistá hmotnost výrobku | 16 g |
| Průměr | 45 mm |
| Tvar baňky | Kulatá |
| Délka | 72 mm |
| Provedení skla/krytu | Opálový |
| Počet čipů | 5 |
| Pojistky | 1 |
| Barevné podání | 1B |
| Odstín/Barva | denní bílá |
| Dominantní vlnová délka | 617 nm |
| Světelný tok (lm) | 60 lm |
| Barevná teplota CCT | 5000 K |
| Index barevného podání CRI | 82 Ra |
| Maximální svítivost (Cd) | 6 Cd |
| Kód barvy | 010 |
| Řízení barev RGB | Ne |
| Kategorie světelného odstínu | Chladná >5300K |
| Vyzařovací úhel | 330 ° |
| Souřadnice chromatičnosti X | 0,342 |
| Souřadnice chromatičnosti Y | 0,321 |
| Obsah rtuti (mg) | 0,00 mg |